2. Förfarande
Förfarande
Titel: Rotorrenovering större asynkron elmotor Rya VP
Beskrivning: Upphandlingen avser rotorrenovering större asynkron elmotor.
Intern identifierare: 24-0105
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50532100 Reparation och underhåll av elektriska motorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del (2)