2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skyltar, utställningsmaterial och trycksaker
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 22000000 Trycksaker och tillhörande produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Delområde 1 Trycksaker
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:100600:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 22140000 Foldrar, 22150000 Broschyrer, 22160000 Häften, 22300000 Vykort, gratulationskort och andra trycksaker, 44423400 Skyltar och liknande föremål
Optioner:
Beskrivning av alternativen: 1 + 1 + 1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Delområde 2 Skyltar
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:100600:Lot:2