Beskrivning av upphandlingen
Upphandlingen omfattar tekniska konsulter inom angivna teknikområden.
Ramavtal kommer att tecknas inom följande teknikområden.
Teknikområden
2. Besiktning bygg
5. Besiktning luftbehandling