See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Banktjänster
Beskrivning: Norrköpings kommun inklusive kommunala bolag och övriga organisationer förtecknade i upphandlingsdokumenten inbjuder härmed anbudsgivare till att lämna anbud i upphandlingen gällande Banktjänster, enligt instruktioner i upphandlingsdokumenten.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66000000 Finans- och försäkringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103755:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 66100000 Bank- och investeringstjänster, 66110000 Banktjänster