55784-2026 - Resultat
Sverige – Delar och tillbehör till hörapparater – Öroninsatser
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelÖroninsatser
BeskrivningÖroninsatser
Intern identifierareIN-IN25-0223
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33185100 Delar och tillbehör till hörapparater
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000