557862-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar – Slemsug, portabel och mekanisk
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelSlemsug, portabel och mekanisk
BeskrivningSlemsug, portabel
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelSlemsug, portabel
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:125948:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 33190000 Diverse medicinktekniska produkter
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelSlemsug, mekanisk
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:125948:Lot:2