2. Förfarande
Förfarande
Titel: Geriatrik slutenvård Löwet Nacka
Beskrivning: Upphandling avseende geriatrik slutenvård Löwet Nacka.
Intern identifierare: 24/53
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Upphandling i 19 kap. LOU.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000