Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
TI 2018-2027 Transportfordon max 3,5t
Referensnummer: TI 2018-2027
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 34100000 Motorfordon
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling gällande transportfordon max 3,5 ton för Södertälje Kommun.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 34114400 Minibussar, 34115200 Motorfordon för transport av färre än tio personer, 34131000 Pickupper, 34136000 Skåpbilar, 34136100 Lätta skåpbilar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen