2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kontorsväxter inkl skötsel
Beskrivning: Upphandling av Kontorsväxter, service och skötsel
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 03121100 Levande växter, lökar, rötter, skott och sticklingar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:108398:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 03441000 Prydnadsväxter, gräs, mossor eller lavar