558066-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Socialvård – HVB psykiatri
Meddelande om upphandling – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelHVB psykiatri
BeskrivningLinköpings kommun bjuder in till upphandling av HVB psykiatri. Upphandlingen är uppdelad på tre anbudsområden: Anbudsområde 1: Individer med måttligt stöd- och vårdbehovAnbudsområde 2: Individer med omfattande stöd- och vårdbehov Anbudsområde 3: Individer med komplexa stöd- och vårdbehov
Typ av förfarandeAnnat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste känneteckenBilaga 2-tjänst. CPV-kod 85320000-8 Socialvård
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85320000 Socialvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelIndivider med måttligt stöd- och vårdbehov
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:120104:Lot:1
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelIndivider med omfattande stöd- och vårdbehov
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:120104:Lot:2
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelIndivider med komplexa stöd- och vårdbehov
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:120104:Lot:3