55819-2017 - ÄndringSverige-Gävle: Kontorsmateriel
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kontorspapper.
Referensnummer: RS 2016/1477
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30192000 Kontorsmateriel
II.1.4.
Kort beskrivning
Landstinget upphandlar kontorspapper (kopieringspapper, färgat papper och specialpapper).