2. Förfarande
Förfarande
Titel: Licenshantering Microsoftlicenser
Beskrivning: Hantering av Microsoftlicenser.
Intern identifierare: KS/2024:224
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 22456000 Licenser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Licenshantering Microsoftlicenser
Intern identifierare: Licenshantering Microsoftlicenser