558280-2018 - ResultatSverige-Norrköping: Kafeteriaverksamhet
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kioskverksamhet Region Öst
Referensnummer: 2018-20813
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
55330000 Kafeteriaverksamhet
II.1.4.
Kort beskrivning
Information om upphandlingen
Inledning
Ni inbjuds härmed att lämna anbud på upphandling med benämning Kioskverksamhet Region Öst.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
55511000 Matsalstjänster och övrig kafeteriaverksamhet för särskild kundgrupp
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen