55839-2022 - ÄndringSverige-Simrishamn: Markskötsel
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal yttre skötsel
Referensnummer: 21/23
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
77314000 Markskötsel
II.1.4.
Kort beskrivning
Simrishamnsbostäder upphandlar yttre skötsel. Vidare Information om upphandlingen finner ni under punkten SF.1 Omfattning