558415-2025 - Resultat
Sverige – Miljötekniska konsulttjänster – Tekniskt konsultuppdrag – Utredning och tillståndsansökan-prövningsklass B för Vinslöv och Sösdala ARV
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTekniskt konsultuppdrag – Utredning och tillståndsansökan-prövningsklass B för Vinslöv och Sösdala ARV
BeskrivningTekniskt konsultuppdrag – Utredning och tillståndsansökan-prövningsklass B för Vinslöv och Sösdala ARV
Intern identifierareHMAB 2025/287
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71313000 Miljötekniska konsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareTekniskt konsultuppdrag – Utredning och tillståndsansökan-prövningsklass B för Vinslöv och Sösdala ARV