558441-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Byggnadsanläggning – Kv.Klätterträdet, Nybyggnad Omsorgsboende och förskola
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelKv.Klätterträdet, Nybyggnad Omsorgsboende och förskola
BeskrivningNybyggnation Omsorgsboende och förskola
Intern identifierare24/32
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45210000 Byggnadsanläggning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000