558498-2020 - ResultatSverige-NACKA: Fritids-, kultur- och sporttjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling drift av fritidsgårdar
Referensnummer: FRN 2020/39
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
92000000 Fritids-, kultur- och sporttjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
92000000 Fritids-, kultur- och sporttjänster, 98350000 Kultur- och fritidstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Drift av fritidsgårdar