Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Påsar, säckar och tillbehör för avfall
Referensnummer: 0338/22
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 18930000 Säckar och påsar
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser successiva leveranser av påsar, säckar och tillbehör för avfall.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 10 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 18930000 Säckar och påsar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen