2. Förfarande
Förfarande
Titel: Färskt matbröd och konditorivaror.
Beskrivning: Sölvesborgs-, Olofströms- och Karlshamns kommun samt Karlshamns Hamn AB inbjuder Er härmed att lämna anbud på Färskt matbröd och konditorivaror i enlighet med förfrågningsunderlaget.
Intern identifierare: KSKLK 2024/262
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
Ytterligare klassificering (cpv): 15810000 Brödprodukter, färska bakverk och kakor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Olofström
Beskrivning: Bröd
Intern identifierare: 1514497-0
Huvudklassificering (cpv): 15810000 Brödprodukter, färska bakverk och kakor
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Sölvesborg
Intern identifierare: 1514503-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Karlshamn
Intern identifierare: 1514505-2
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Karlskrona
Intern identifierare: 1750136-3
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Generella krav
Intern identifierare: 1514495-4