55857-2026 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Teknisk specialist anläggningsövervakning lokala system samt trafikinformation
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTeknisk specialist anläggningsövervakning lokala system samt trafikinformation
BeskrivningTeknisk specialist anläggningsövervakning lokala system samt trafikinformation – järnväg,
Intern identifierareKOM-418736
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareTeknisk specialist anläggningsövervakning lokala system samt trafikinformation