558639-2024 - Resultat
Sverige – Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster – Projektledning byggservice
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelProjektledning byggservice
BeskrivningAvtalet omfattar tekniska konsulttjänster avseende Projektledning Byggservice.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:99880:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 71315200 Byggkonsulttjänster, 71530000 Konsulttjänster för bygg- och anläggningsarbeten