Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33700000 Hygienartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33711900 Tvål, 33760000 Toalettpapper, näsdukar, handdukar och servetter, 33770000 Sanitetspapper, 39222110 Engånsgbestick och -tallrikar, 39830000 Rengöringsmedel, 39831000 Tvättmedel
Leveransplats
Del av land (NUTS): Blekinge län (SE221)
Land: Sverige
Värde