Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79620000 Förmedling av personal, även tillfälligt anställda
Ytterligare klassificering (cpv): 79600000 Rekryteringstjänster
Leveransplats
Land: Sverige
Var som helst i det aktuella landet
Värde