558896-2024 - Resultat
Sverige – Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster – Ramavtal - avfuktning, rivning, sanering Dnr 2021MKB-2348
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal - avfuktning, rivning, sanering Dnr 2021MKB-2348
BeskrivningRamavtal för olika typer av avfuktnings-, rivnings- och saneringsarbete.
Föregående meddelande624392-2021
Intern identifierare21/107
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelStrukturerade malldokument MKB