558931-2025 - Planering
Sverige – Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar – RFI Rörelseanalys och objektiv mätning
Förhandsmeddelande som endast används i informationssyfte
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelRFI Rörelseanalys och objektiv mätning
BeskrivningRFI Rörelseanalys och objektiv mätning
Intern identifierareRS 2025-04117
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33155000 Utrustning för fysisk behandling, 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas), 38430000 Detektions- och analysutrustning