558971-2024 - Resultat
Sverige – Låssmedstjänster – Installation av nytt digitalt låssystem
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Installation av nytt digitalt låssystem
Beskrivning: Installation av nytt digitalt låssystem
Intern identifierare: 24/22
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98395000 Låssmedstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000