559049-2022 - ResultatSverige-Halmstad: Immunserum och immunglobuliner
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Immunoglobuliner
Referensnummer: RS220774
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33651500 Immunserum och immunglobuliner
II.1.4.
Kort beskrivning
Region Halland upphandlar rubricerat behov av Immunoglobuliner.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen