2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tjänstecyklar och elcyklar
Beskrivning: CU - Tjänstecyklar och elcyklar
Intern identifierare: SF 2026/128
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34430000 Cyklar
Ytterligare klassificering (cpv): 34422000 Cyklar försedda med hjälpmotor, 34431000 Cyklar utan motor, 34432000 Delar och tillbehör till cyklar, 50100000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster för fordon och liknande utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Tjänstecyklar och elcyklar