2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hisservice
Beskrivning: Service och mindre reparationer av hissar i Mölndals Stad.
Intern identifierare: KS 400/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50750000 Underhåll av hissar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000