559383-2018 - ÄndringSverige-Stenungsund: Informationssystem
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av Ärendehanteringssystem till Miljöenheten
Referensnummer: 2018-326
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
48810000 Informationssystem
II.1.4.
Kort beskrivning
Stenungsunds kommun bjuder härmed in leverantörer att lämna anbud på ärendehanteringssystem för kommunens miljöenhet. Ärendehanteringssystemet ska ersätta befintligt systemet.