Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster
Leveransplats
Del av land (NUTS): Norrbottens län (SE332)
Land: Sverige
Värde
Beräknat värde exklusive moms: 7 000 000,00 SEK