559503-2023 - ÄndringSverige-Ludvika: Kopieringspapper
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kopieringspapper, vitt, färgat , laserark 2024
Referensnummer: GNU 2023/71
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30197643 Kopieringspapper
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingscenter bjuder in till upphandling av Kopieringspapper. Upphandlingen omfattas bland annat av vitt och färgat kopieringspapper för utskrift, kopiering samt laserutskrifter.