559558-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd – API-tjänst fordonsvärdering
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelAPI-tjänst fordonsvärdering
BeskrivningUpphandling av kontrakt gällande digital värderingstjänst avseende fordon, levererad som en API-tjänst. Se krav och förutsättningar enligt upphandlingsdokument.
Intern identifierareA396.606/2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 72300000 Datatjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareAPI-tjänst fordonsvärdering