559613-2019 - KonkurrensutsättningSverige-Stockholm: Låssmedstjänster
Meddelande om upphandling
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Låssmedstjänster
Referensnummer: A439.824/2018
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
98395000 Låssmedstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Polismyndigheten är i behov av ramavtal för att säkerställa den fortsatta försörjningen av låssmedstjänster till Polismyndigheten. Uppdraget avser låsöppning och återställning till minst likvärdig standard och till låsbart skick.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
Värde exkl. moms: 40 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
Anbud får lämnas för alla delar
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Polismyndigheten är i behov av ramavtal för att säkerställa den fortsatta för-sörjningen av låssmedstjänster till Polismyndigheten.
Uppdraget avser låsöppning och återställning till minst likvärdig standard och till låsbart skick.
Del nr: 2
Del nr: 3
Del nr: 4
Del nr: 5
Del nr: 6
Del nr: 7
Del nr: 8
Del nr: 9
Del nr: 10
Del nr: 11
Del nr: 12
Del nr: 13
Del nr: 14
Del nr: 15
Del nr: 16
Del nr: 17
Del nr: 18
Del nr: 19
Del nr: 20
Del nr: 21
Del nr: 22
Del nr: 23
Del nr: 24
Del nr: 25
Del nr: 26
Del nr: 27
Del nr: 28
Del nr: 29
Del nr: 30
Del nr: 31
Del nr: 32
Del nr: 33
Del nr: 34
Del nr: 35
Del nr: 36
Del nr: 37
Del nr: 38
Del nr: 39
Del nr: 40
Del nr: 41
Del nr: 42
Del nr: 43
Del nr: 44
Del nr: 45
Del nr: 46
Del nr: 47
Del nr: 48
Del nr: 49
Del nr: 50
Del nr: 51
Del nr: 52
Del nr: 53
Del nr: 54
Del nr: 55
Del nr: 56
Del nr: 57
Del nr: 58
Del nr: 59
Del nr: 60
Del nr: 61
Del nr: 62
Del nr: 63
Del nr: 64
Del nr: 65
Del nr: 66
Del nr: 67
Del nr: 68
Del nr: 69
Del nr: 70
Del nr: 71