559655-2022 - KonkurrensutsättningSverige-Simrishamn: Tryckning och tillhörande tjänster
Meddelande om upphandling
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Utskrift som tjänst 2022
Referensnummer: 22/25
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79800000 Tryckning och tillhörande tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Ny upphandling av utskrift som tjänst istället för den förra upphandlingen som var tvungen att avbrytas.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79500000 Kontorshjälp, 79521000 Kopieringstjänster, 79810000 Tryckning, 79999100 Skanning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen