See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Resebyråtjänster
Beskrivning: Upphandling av resebyråtjänst.
Intern identifierare: KS 2024-00293
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 63000000 Kringtjänster för transporter; resebyråtjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 63510000 Resebyråtjänster och liknande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: MALL, Växjö kommun (1)
Intern identifierare: 1556194
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: 1556220