559949-2021 - ÄndringSverige-Kristianstad: Medicinska programvaruutvecklingstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
LIMS för radioaktiva läkemedel
Referensnummer: 2021-O000907
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72212180 Medicinska programvaruutvecklingstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Lims- radioaktiva läkemedel