2. Förfarande
Förfarande
Titel: Active Hydrogen Master
Beskrivning: The purpose of this procurement is to purchase an active hydrogen master (AHM) for our facility in Borås.
Intern identifierare: 25/95
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000