2. Förfarande
Förfarande
Titel: Teknisk specialist anläggningsövervakning överordnat system-järnväg
Beskrivning: Teknisk specialist anläggningsövervakning överordnat system - järnväg
Intern identifierare: KOM-418737
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Teknisk specialist anläggningsövervakning överordnat system-järnväg