2. Förfarande
Förfarande
Titel: Radioaccessnät (RAN)
Beskrivning: Upphandlings av Radioaccessnät
Intern identifierare: 25/211
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 64220000 Telekommunikationstjänster utom telefon- och dataöverföringstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 72410000 Leverantörstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Beskrivs närmare i anbudsinbjudan.