2. Förfarande
Förfarande
Titel: Camping och Restillbehör
Beskrivning: Upphandlingen avser 0 varugrupper inom camping och researtiklar. Alla produkter som finns listade i denna upphandling ska vara CE-märkta i det fall det finns CE-märkning för produkten. Ex, Belysning, tält, emballage, hygien, kartor, kök,säkerhet, bo/sova, vatten och skyddsutrustning.
Intern identifierare: 24/140
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 37414000 Campingutrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 18100000 Yrkeskläder, särskilda arbetskläder och tillbehör
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del