560305-2024 - Resultat
Sverige – Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet – Konsulttjänster avseende markförhandling/ fastighetsjuridik
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKonsulttjänster avseende markförhandling/ fastighetsjuridik
BeskrivningUpphandlingen omfattar Ramavtal för leverans av konsulttjänster avseende markförhandling/fastighetsjuridik till koncernen Göteborg Energi. Huvudsakligen är uppdragen som heltid eller deltidtjänster där kontrakterade resurser är stationerade hos Beställaren. Beställaren har ett behov av motsvarande ca 4 heltidstjänster.
Intern identifierare24-0063
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
Titel.Mall 2021 Gbg Energi