560424-2022 - ÄndringSverige-Örebro: Uthyrning av personbilar med förare
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Korttidshyra fordon
Referensnummer: 22RS5254
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
60171000 Uthyrning av personbilar med förare
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av korttidshyra fordon. När Regionens egen bilpool räcker till ska Regionens anställda ha möjlighet att använda denna tjänst.