560507-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Avfallsförbränning – Förbränning av grovavfall
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFörbränning av grovavfall
BeskrivningUpphandlingen omfattar förbränning av grovavfall där mottagning, behandling och slutligt omhändertagande ingår.
Intern identifierareSamhällsbyggnadsnämnden 2026-000255
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90513300 Avfallsförbränning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000