See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ortopedtekniska hjälpmedel och tjänster
Beskrivning: Uppdraget omfattar ortopedtekniska hjälpmedel och tjänster.
Föregående meddelande: 354156-2023
Intern identifierare: RJL 2022/3025
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000