560606-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reparation och underhåll – Ramavtal Ventilationsarbeten
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal Ventilationsarbeten
BeskrivningRamavtal Ventilationsarbeten
Intern identifierare1-57-99
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000