2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skåpbilar till rehab, 3 st, elfordon
Beskrivning: På uppdrag av samhällsbyggnadsförvaltningen inbjuder Tranås kommuns upphandlingsenhet till anbudsgivning på tre (3) st skåpbilar, elfordon, enligt detta upphandlingsdokument inkl. bilagor.
Intern identifierare: UH24-045
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
Ytterligare klassificering (cpv): 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel, 34130000 Motorfordon för godstransport, 34144000 Motorfordon för särskilda syften
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Fordon