2. Förfarande
Förfarande
Titel: Elenergi Liseberg
Beskrivning: Upphandling avseende elenergi för Liseberg AB, samt alla i koncernen ingående dotterbolag.
Intern identifierare: 24-0305
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 09310000 Elektricitet
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000