2. Förfarande
Förfarande
Titel: Företag- och fastighetsförsäkring Hebyfastigheter 2025-01-01
Beskrivning: Upphandling av företags- och fastighetsförsäkring för Hebyfastigheter avseende perioden 2025-01-01--2027-12-31 + 1 + 1 optionsår.
Intern identifierare: 24/7
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66515000 Skadeförsäkringar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000