560719-2024 - Resultat
Sverige – Delar och tillbehör till fordon och tillhörande motorer – Fordonsreservdelar
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelFordonsreservdelar
BeskrivningUpphandling av reservdelar till Lunds kommuns fordonsverkstad för dess fordonsflotta av bilar, upp till 3,5 ton (större del) och över 3,5 ton (mindre del).
Intern identifierareSN 2024/0167
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34300000 Delar och tillbehör till fordon och tillhörande motorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelMallar 2021 Valbar text